top of page

Opinie naszych kursantów.

3 RAZY TAK!

Na wstępie muszę powiedzieć, że z całego serca polecam Akademię Talentów i współpracę z Panią Dorotą !! Jakiś czas temu studia na ASP mogły mi się jedynie marzyć, dzięki tej placówce spełniłam to marzenie. Atmosfera w pracowni jest jedyna w swoim rodzaju, profesjonalne oraz indywidualne podejście do ucznia, mnóstwo możliwości rozwoju i niezapomniane, pełne uśmiechu zajęcia !! Miejsce, które z zagubionej osoby, z ołówkiem w ręku, zrobi pewnego siebie studenta Politechniki bądź ASP.
Gosia

Polecam!!

Akademia Talentów jest najlepszą szkołą przygotowującą do egzaminów! Idąc na zajęcia nie byłam pewna, czy kiedykolwiek nauczę się rysować, jednak postęp jaki udało mi się zrobić w ciągu jednego roku był dla mnie niesamowity, a wszystko to dzięki tym zajęciom i indywidualnemu podejściu do każdego z uczniów. Pracownia jest bardzo fajnie urządzona, co też tworzy przyjemny klimat do pracy. Poza tym polecam plener rysunkowy organizowany zazwyczaj wiosną, który jest świetną możliwością do ćwiczeń bezpośrednio przed egzaminami na wybraną uczelnię. Nie wiem co jeszcze można dodać, Akademia talentów jest super ;D!
 
Ania P.

Jak najbardziej POLECAM

 
Zajęcia odbywają się w przemiłej atmosferze, solidne i indywidualne podejście dostosowane do toku nauczania każdego kursanta, bardzo dobry kontakt, pracownia przytulna i sprzyjająca twórczemu nastrojowi, nie mogłam trafić lepiej!!! Do tego ceny naprawdę przystępne:) Polecam zarówno kobietom, jak i mężczyznom w każdym wieku.
Magda

Zajęcia dla dzieci

 
Widzę dużo pozytywnych opinii na temat zajęć dla młodzieży, ja z chęcią dodam swoją odnośnie zajęć dla dzieci. Mój syn uczęszcza od 3 lat na warsztaty i jest naprawdę zachwycony. Grupa robiła tyle różnych zadań, o których w szkole nie ma mowy. Dodatkowo sympatyczna atmosfera sprawia, że nie może się doczekać kolejnego tygodnia! osobiście polecam tę placówkę :)
Anna 

Spełnianie marzeń z akademią !

 
Na zajęcia u pani Dorotki chodziłam od zerówki, aż po dostanie się jako pierwsza na liście na wymarzony kierunek na ASP!! Słowami nie potrafię opisać, jak wiele znaczyły dla mnie te zajęcia, wiec od serca polecam je każdemu! Idealne przygotowanie do egzaminów, ale również wspaniała możliwość rozwijania w kierunku artystycznym i dla dziecka i dla starszych ! :-) nie będziecie żałować
 
Ula

Rozalia - opinia

 
Bardzo polecam zajęcia w Akademii Talentów wszystkim przygotowującym się do egzaminów zarówno jak i pasjonatom. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co zapewnia każdemu indywidualne oraz profesjonalne podejście. Atmosfera jest dzięki temu bardzo rodzinna, co sprawia, że nauka pod okiem tak doświadczonych osób jest samą przyjemnością, a efekty i postępy w rozwoju artystycznym niewiarygodnie szybki i efektowne.
 
Rozalia
bottom of page