top of page

Poznajmy się bliżej.

Pracownia, do której chcemy Was zaprosić powstała w 2007 roku. Jest niewielka, przytulna i najważniejszy jest w niej drugi człowiek.


Zaczynaliśmy jeszcze na studiach od jednej grupy, w szkolnej sali, wynajmowanej na godziny. W końcu udało nam się znaleźć miejsce, które okazało się idealne na naszą wymarzoną pracownię, “przystań” dla wszystkich spragnionych spokoju. Z każdym rokiem coraz więcej osób zapisywało się na zajęcia, dzięki czemu oferta sukcesywnie się powiększała. Dziś zajęcia prowadzą także osoby, które wiele lat same były uczestnikami zajęć, dostając się z pierwszych miejsc na wymarzone kierunki. Pracownia tętni życiem, często gościmy absolwentów, którzy wpadają do nas porozmawiać. Wielu z nich dawno skończyło studia i pracują w zawodzie, osiągając duże sukcesy.

Wiemy, że każdy z Was jest inny, dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do poszczególnych uczestników.
Twój talent, wrażliwość, zapał, nastrój i wiele innych czynników wpływa na proces twórczy.

U nas poza tym, że nauczysz się rysować i rozwiniesz kreatywne myślenie, spotkasz się z przyjacielską i domową atmosferą.

Na piątym piętrze zabytkowej kamienicy, w pracowni pełnej książek, albumów, staroci, zregenerujesz się po stresującym dniu.
Nie ma znaczenia ile masz lat, czy zaczynasz swoją przygodę z rysunkiem, czy wybierasz się na studia artystyczne, czy po prostu chcesz rozwinąć swoje hobby.

Jeśli jednak zdecydujesz się rozpocząć przygotowania do egzaminu wstępnego, damy z siebie 100%, żeby poszło Ci jak najlepiej.

Serdecznie zapraszamy!
Dla nas to nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja!

Dorota Kunicka-Pawlicka i Adam Pawlicki

bottom of page